Clarinet Factory - ZRUŠENO
29/11/2023
středa 19.00
250, 210 Kč

Představení proběhlo.

Skupina

H

malý sál

Vážení diváci, 
koncert je z důvodu zpoždění letadla účinkujících zrušen. Náhradní termín bude upřesněn. Vstupenky zůstávají v platnosti, provedeným rezervacím končí 29/11 v 18.30 platnost.
Děkujeme za pochopení.

Jindřich Pavliš
Vojtěch Nýdl
Luděk Boura
Petr "Pepíno" Valášek

Počátky čtyřčlenného originálního a úspěšného tělesa sahají do poloviny devadesátých let. Jeho členové - absolventi AMU -  interpretovali klasiku a jazz. Během let se posouvali k experimentům napříč hudebními žánry od aranžování ke komponování, k touze hudbou sdělovat a komunikovat nezávisle na žánrech či generační příslušnosti. Výsledkem je “hudba bez hranic”, za níž sklízejí úspěchy po celém světě.

Jejich repertoár je žánrově pestrý - od klasiky přes jazz, ethno, filmovou a divadelní hudbu až k hudbě soudobé, improvizační a původní.

Zúčastnili se mnoha soutěží, festivalů a koncertních turné po celé Evropě. Na prestižní International Songwritting Competition 2005 (USA) v kategorii Instrumental zvítězila jejich píseň z téměř 15000 skladeb a písní z 80 zemí. Spolupracují s řadou českých špičkových interpretů. Podíleli se na tvorbě hudby k českým a zahraničním filmům. Podvakrát se jim dostalo pocty, když si je vybral pro pražské koncerty americký vokalista a performer Bobby McFerrin. Album Pipers (2020) bylo oceněno dle WMCE jako 22. nejlepší album roku ze 708 nominací.r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.