EROTIKON
Neuvěřitelno
29/8/2019
čtvrtek 21.00
90 Kč
 | divadelní léto

Představení proběhlo.

RAJSKÝ DVŮR

Hrají

Andrea Rottin, Tomáš Majtán, Jan Procházka

Délka představení

85 minut

neuveritelno.wordpress.com

Světově proslulý němý film režiséra Gustava Machatého z roku 1929 doprovázený živou hudbou v podání tria Neuvěřitelno.  

Banální zápletka v mistrovském balení. Skandální pověstí opředené drama o milostném vzplanutí naivní venkovské dívky, která podlehne svodům zrádného milence, aby v závěru prozřela a zakotvila v klidném přístavu manželství. Zásadní přínos pro budoucí úspěch filmu představoval talentovaný kameraman Václav Vích, jenž byl schopen naplnit Machatého náročnou představu vizuální podoby díla. Nenechte si ujít zcela ojedinělý zážitek!


Hudební formace Neuvěřitelno (Andrea Rottin, Tomáš Majtán, Jan Procházka) je žánrová fúze blues, rocku, folku, westernu, jazzu, lidové, klasické a experimentální hudby. Doprovázela film už při uvedení na prestižním festivalu restaurovaných filmů Cinémathèque française - Toute la mémoire du monde 2018. V loňském roce v divadelním parku nadchla táborské diváky živou hudbou k filmu Milenky starého kriminálníka.


Prodej vstupenek na místě (rajský dvůr, náměstí Mikuláše z Husi 44) 
hodinu před představením.

V průběhu akce bude otevřena malá kavárna.

V případě nepřízně počasí bude program uveden uvnitř augustiniánského kláštera Husitského muzea (adresa: nám. Mikuláše z Husi 44).

Představení je realizováno v rámci D/O/N TÁBOR V RAJSKÉM DVOŘE – Divadelní léto 2019 s podporou Jihočeského kraje – program Podpora kultury 2019 a města Tábor v rámci Programu na podporu kultury - kulturní oživení města Tábor v letech 2016 – 2020. 

Velice děkujeme Husitskému muzeu v Táboře za laskavé poskytnutí prostoru rajského dvora augustiniánského kláštera.