Jak si Míša hledal kamaráda
Divadlo Alfa Plzeň
4/6/2023
neděle 14.30
120, 100 Kč
y

Skupina

E

malý sál

Autor

Vlasta Špicnerová

Režie

Tomáš Dvořák

Hrají

Martin Sádlo Bartůšek, Petr Borovský, Martina J. Hartmannová, Tomáš Jereš, Marie Mrázková

www.divadloalfa.cz

Vážení diváci, z provozních důvodů uvede Divadlo Alfa Plzeň místo avizované inscenace O třech synech představení Jak si Míša hledal kamaráda. 
Děkujeme za pochopení.

Pohádkový příběh o tom, že každý potřebuje kamaráda a pro skutečné přátelství je třeba něco obětovat.

Medvídek Míša bydlí s maminkou a tatínkem v útulném čistém domečku a je mu moc dobře. Tedy – ne tak docela. Míša občas zlobí, protože mu chybí kamarád, kterého by mohl mít rád a s nímž by si do sytosti vyhrál. Kde může malý medvídek hledat kamaráda? Cože, u kontejnerů? No ovšem! Právě tam se totiž objeví světem protřelý a dobrodružstvím i špínou čpící medvěd, který Míšu okouzlí, a kdo ví, třeba se z nich stanou opravdoví kamarádi.r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.