Lobby Hero
Činoherní studio Ústí nad Labem
/ Kč

Termín bude upřesněn.

Skupina

F

malý sál

Autor

Kenneth Lonergan

Režie

Jan Prušinovský

Hrají

Jan Jankovský j.h., Kryštof Rímský, Zuzana Truplová, Petr Uhlík

www.cinoherak-usti.cz

Hra o tajemství, které se nikdo neměl dozvědět.

Vestibul výškové budovy kdesi na Manhattanu, dva uniformovaní hlídači, dva policisté a jeden brutální zločin, který změní životy všech zúčastněných. Je odpustitelné lhát ve jménu vlastní krve? Kde končí loajalita a kde začíná lež? Kdy přesně pro nás přestal být důležitý morální kredit? Proč je tak těžké vzhlížet k autoritám? Hra o tom, že život není černobílý a hranice mezi dobrem a zlem je jen těžko odhadnutelná.

Činoherní studio uvedlo hru významného amerického dramatika a filmového režiséra (Místo u moře, Margaret, Na mě se můžeš spolehnout) v české premiéře. Pod režijním vedením seriálového hit makera (Most!, Okresní přebor, Čtvrtá hvězda) vyniknou jednotlivé herecké charaktery, zejména nová posila souboru Zuzana Truplová, čerstvá držitelka Thálie pro činoherce do 33 let.r

Vážení diváci,

je nám to moc líto, ale po důkladném zvážení jsme se rozhodli zrušit přeložené předplatné JARO 2020, které jsme pro Vás chtěli tento podzim odehrát. Všem předplatitelům bude vráceno vstupné za neodehraná přestavení, a to nejpozději do konce roku. Chceme Vás požádat o trpělivost, budeme dělat maximum proto, abyste peníze na svůj účet obdrželi co nejdříve.

Předplatné PLUS nadále běží. Na další tituly této předplatitelské skupiny se můžete těšit v listopadu.

Vzhledem k aktuálním nařízením zároveň rušíme veškerý program v období od 12. do 31. října.

Děkujeme za Vaši přízeň. Budeme moc rádi, když se k nám vrátíte. Pilně připravujeme nové jarní předplatné, které odhalíme už na konci listopadu.

Vaše divadlo

Více informací