Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
Divadlo MP Kouřim
24/11/2023
pátek 19.00
prémie, 140 Kč

Představení proběhlo.

Skupina

mimo předplatné

malý sál

Autor

Ondřej Lázňovský, Martin Drahovzal

Režie

Martin Drahovzal

Hrají

Radka Pšeničková, Petr Němec, Tomáš Milbach, Jan Bug, Veronika Klicperová, Martin Drahovzal, Kateřina Nová, Luboš Miřatský, Martin Šatava, Tereza Kozáková, Eliška Lokajová, Eliška Fialová

Příběh velké lásky šlechetného milionáře a chudé dívky z chaloupky pod horama.

Roztančená retroparodie na (nejen) černobílé filmové lovestory o lásce chudé dívky z chaloupky pod horami Elén a zcela nezištného milionáře Reného. Kouzlo prvorepublikových filmů ožívá na jevišti divadla a nenechá bránice diváků klidné. Zavřete oči, přichází sluha Bolton, ukulelista Pavel, pytlák Dubský a s nimi zástup dalších postav, které přinášejí do vašich duší upřímný smích.

Divadlo MP Kouřim, přestože existuje více jak čtvrt století, je mladý soubor, který má za sebou řadu úspěšných inscenací, s nimiž objel celou ČR a na národních přehlídkách nasbíral řadu hereckých i režijních cen.

Předplatitelé všech skupin si mohou na základě předložené předplatenky vyzvednout vstupenky v pokladně divadla.



r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.