Shadow Quartet
8/6/2023
čtvrtek 19.00
230, 190 Kč
y

Skupina

H

malý sál

Štěpán Švestka - violoncello
Marek Švestka - kontrabas
Jaromír Žižka - akordeon
Ondřej Plhal - housle

Netradiční koncert v podání čtveřice mladých sympatických muzikantů, která vznikla koncem devadesátých let jako reakce na stávající tvář klasické hudby. Ojedinělé nástrojové složení je zárukou originální hudby v unikátních zvukových barvách. Vedle klasického repertoáru nechybí hudba filmová nebo populární.
K zajímavostem patří zápis do Guinessovy knihy rekordů za nejrychlejší interpretaci skladby Let čmeláka Nikolaje Rimského Korsakova.r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.