XIX. koncert mladých pěveckých talentů
26/10/2023
čtvrtek 19.00
250, 210 Kč
y

Skupina

H

malý sál

Koncert pěvců vybraných z letošní Burzy mladých zpěváků, kterou každoročně pořádá Jednota hudebního divadla ve spolupráci s Národním divadlem na jevišti Státní opery Praha. Pěvci do 35 let se na ní prezentují před odborným auditoriem z řad operních divadel, uměleckých agentur a divadelní publicistiky

Těm nejlepším nabízí Jednota od roku 2003 koncertní turné po České republice. Tradičním zastavením je po devatenácté táborské divadlo. I letos předvedou své umění tři vybraní, nejlepší interpreti za účasti hostující operní legendy a s nepostradatelným průvodním slovem PhDr. Radmily Hrdinové.

V průběhu večera zaznějí v podání sopranistky Lenky Šťastné, mezzosopranistky Terezy Papouškové a barytonisty Radka Martince árie z oper B. Smetany, A. Dvořáka, W. A. Mozarta, G. Donizettiho, G. Bizeta, G. Verdiho, R. Wagnera a dalších skladatelů.


r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.