Komentovaná prohlídka výstavy s Richardem Hodonickým

Komentovaná prohlídka výstavy s autorem

Umělecké fotografie z rekonstrukce diváckých prostor Divadla Oskara Nedbala Tábor. Půlroční dokumentování všech fází rekonstrukce od demolice plné suti přes náznaky nových konstrukcí a dispozic až ke konečnému výsledku. Záběry detailů a celku promlouvající k pamětníkovi i nově příchozímu tak, jak divadlo promlouvá k duši diváka. Hra s charakterem světla, tmy i stínu prostoru. To je výstava Richarda Hodonického - V suti hledám to světlo.

Richard Hodonický (1975) se fotografování věnuje od dětství, od roku 2017 profesionálně. V jeho umělecké tvorbě se objevuje převážně krajina (vystavoval fotografie Rohanského ostrova, České Kanady i Sicílie), dále portréty, hudební scéna, ale i město (výstava It could be anywhere/ New York City Streets).

DSCF4039cr.jpg DSCF4051cr.jpg DSCF4043cr.jpg IMG-1664.jpg DSCF4066cr.jpg DSCF4024cr.jpg
r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.