Informace

Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

velmi nás těší, že Vám můžeme představit nabídku představení na II. pololetí školního roku 2021/2022. Těšíme se, že se se Vámi a Vašimi žáky opět budeme potkávat v hledištích.

Srdečně Vás zveme na představení Národního divadla Zázrak (s)tvořeníve kterém hlavní slovo patří papíru, hravosti a dětské fantazii. Divadelní soubor Tábor uvede premiéru své pohádky Rozmarná princezna. V podání mosteckého Divadla rozmanitostí uvidíte příhody oblíbených večerníčkových postav Macha a Šebestové a Naivní divadlo Liberec zakončí pololetí představením Boj o oheň

Žáky středních škol rádi uvidíme na večerních představeních. Připomeňte jim prosím, že na všechna představení v předplatném mají 50% slevu.

Mimo hlediště našich sálů bychom Vás také rádi pozvali do DON galerie. V březnu a únoru má u nás výstavu s titulem Nitky a linky výtvarnice a ilustrátorka Eva Volfová, která pro žáky prvního i druhého stupně připravila nápaditý program. Připravujeme ale i další programy, o kterých Vás budeme včas informovat. 

Děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň.

A těšíme se na viděnou v divadle!

Bc. Lucie Otradovcová
dramaturgyně Divadla Oskara Nedbala Tábor


Jednotlivá představení vybíráme s důrazem na jejich kvalitu a vzdělávací hodnotu a snažíme se, aby byla vhodným doplňkem výuky a současně obohacujícím zážitkem. Nabídku představení   zveřejňujeme vždy na konci srpna a  začátkem ledna. 

Velice oceníme, když před plánovanou návštěvou divadla seznámíte své žáky s informacemi o představení, na které se chystají. Úvod do divadelní etikety naleznete níže - třeba pomůže studentům zorientovat se v této "společenské disciplíně" a umocní Vám i žákům  divadelní zážitek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jak objednat školní představení 

Vyplňte prosím objednávku ONLINE 

Kontaktní email prosím vyplňte pečlivě.

Do poznámky uveďte například počet žáků se ZTP a  počet vozíků, požadujete-li platbu na dva doklady (např. MŠ a ZŠ zvlášť -  upřesněte počty pro jednotlivé doklady) a  jiná sdělení.

  • po odeslání online objednávky Vám bude doručeno na email potvrzení o jejím přijetí
  • o dostupnosti míst na zvolené představení budete informování emailem či telefonicky
  • místa jsou určena podle pořadí přijetí objednávek a podle věku dětí
  • hromadnou vstupenku  obdržíte emailem a vytisknete ji
  • fakturujeme podle skutečného počtu dětí v den představení
  • pedagogický dozor zdarma

UPOZORNĚNÍ
Potvrzení objednávky a hromadné vstupenky zasíláme pouze emailem.

Informace pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P
V souladu s Nařízením EU č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o GDPR ředitelka divadla rozhodla v souvislosti s návštěvou školních dopoledních představení u držitelů průkazek ZTP a ZTP/P, že jsou povinni tyto průkazky předložit k nahlédnutí inspektorce jeviště nebo účetní, které svým podpisem na hromadnou vstupenku potvrdí přesných počet návštěvníků s požadovanou slevou.


Kontakty

Dana Nováková
objednávky školních představení
 +420 384 971 642
 obchodni@divadlotabor.cz

Bc. Lucie Otradovcová
dramaturgie, informace o představeních
+420 601 130 669
dramaturgie@divadlotabor.cz

Hana Kuchařová
ekonomické oddělení – fakturace
+420 384 971 641
ucetni@divadlotabor.cz


Soubor ke stažení