Informace

Vážené paní učitelky a páni učitelé,

dovolte, abych Vám i Vašim žákům popřála co nejúspěšnější start do nového školního roku a pozvala Vás na divadelní představení tohoto pololetí.

Broučci Divadla Lampion, O zlaté rybce Divadla Drak, Hra na hledanou Teátru Pavla Šmída nebo vánoční příběh A osel na něj funěl Městských divadel pražských – to jsou malá i velká dobrodružství, která čekají na ty nejmenší žáčky a děti mateřských škol. Pro žáky druhých stupňů jsme připravili dobrodružství verneovské. Jaké to je ocitnout se na pustém ostrově, daleko od svých blízkých a strávit tam dva roky prázdnin, přiblíží Divadlo Polárka. Umocnit zážitek z divadelního představení můžete doprovodným workshopem, který pro Vaše žáky připravili lektoři právě z Polárky.  ZUŠ Sezimovo Ústí uvede divadelní představení žáků literárně dramatického oboru – Kytice. Žáci pod vedením Jany Hubky Vanýskové sehrají v malém sále celkem čtyři balady.

V roce 2022 uplyne již 130 let od úmrtí spisovatele a dramatika Ladislava Stroupežnického, kterého si při této příležitosti připomeneme jeho nejznámější hrou Naši furianti v podání ostravské Komorní scény Aréna. Ráda bych Vás a Vaše žáky pozvala do divadla i na večerní představení, která uvádíme po celou podzimní sezónu. Připomeňte prosím svým studentům, že na všechna představení v předplatném mají 50% slevu.

Mimo divadelní sály nás čeká pestrý program i ve výstavních prostorech.  Nabídku workshopů, tvůrčích dílen a komentovaných prohlídek budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách. Velmi nás v divadle těší veliký zájem o náš lektorovaný edukační program Jak vzniklo divadlo.  Tento výlet do divadelní historie pro jeden třídní kolektiv můžete objednávat i během tohoto pololetí pro žáky od 4. do 9. třídy.

Těšíme se na viděnou s Vámi a Vašimi žáky v divadle.

Mgr. Lucie Otradovcová
dramaturgyně Divadla Oskara Nedbala Tábor


Jednotlivá představení vybíráme s důrazem na jejich kvalitu a vzdělávací hodnotu a snažíme se, aby byla vhodným doplňkem výuky a současně obohacujícím zážitkem. Nabídku představení  zveřejňujeme vždy na konci srpna a začátkem ledna. 

Velice oceníme, když před plánovanou návštěvou divadla seznámíte své žáky s informacemi o představení, na které se chystají. Úvod do divadelní etikety naleznete níže - třeba pomůže studentům zorientovat se v této "společenské disciplíně" a umocní Vám i žákům  divadelní zážitek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Jak objednat školní představení 

Vyplňte prosím objednávku ONLINE 

Kontaktní email prosím vyplňte pečlivě.

Do poznámky uveďte například počet žáků se ZTP a  počet vozíků, požadujete-li platbu na dva doklady (např. MŠ a ZŠ zvlášť -  upřesněte počty pro jednotlivé doklady) a  jiná sdělení.

  • po odeslání online objednávky Vám bude doručeno na email potvrzení o jejím přijetí
  • o dostupnosti míst na zvolené představení budete informování emailem či telefonicky
  • místa jsou určena podle pořadí přijetí objednávek a podle věku dětí
  • hromadnou vstupenku  obdržíte emailem a vytisknete ji
  • fakturujeme podle skutečného počtu dětí v den představení
  • pedagogický dozor zdarma

UPOZORNĚNÍ
Potvrzení objednávky a hromadné vstupenky zasíláme pouze emailem.

Informace pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P
V souladu s Nařízením EU č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o GDPR ředitelka divadla rozhodla v souvislosti s návštěvou školních dopoledních představení u držitelů průkazek ZTP a ZTP/P, že jsou povinni tyto průkazky předložit k nahlédnutí inspektorce jeviště nebo účetní, které svým podpisem na hromadnou vstupenku potvrdí přesných počet návštěvníků s požadovanou slevou.


Kontakty

Dana Nováková
objednávky školních představení
+420 384 971 642
obchodni@divadlotabor.cz

Mgr. Lucie Otradovcová
dramaturgie, informace o představeních
+420 601 130 669
dramaturgie@divadlotabor.cz

Hana Kuchařová
ekonomické oddělení – fakturace
+420 384 971 641
ucetni@divadlotabor.cz


Soubor ke stažení