Informace

Vážené paní učitelky a páni učitelé,

s novým rokem dochází  k několika změnám na našem programovém oddělení. Dovolte mi prosím nejprve poděkovat naší milé kolegyni a velké opoře Daně Novákové, která pro Vás více než 20 let vyřizovala objednávky a starala se o Vaše žáky i Vás, pedagogy. Od ledna 2023 tuto milou povinnost převezmu, neváhejte se na mě s čímkoli obracet. Za tímto účelem vznikl i nový email, který bude sloužit výhradně pro komunikaci s Vámi pedagogy. Vše stávající ale zůstává propojené, nebojte se tedy, že by se pošta od Vás ztratila v online prostoru.

Velice nás v divadle potěšil obrovský zájem, který jste projevili o dopolední představení v I. pololetí. Většina byla vyprodána během prvního týdne. To nás přimělo k tomu, abychom nabídku rozšířili. Pro ty nejmenší jsme v jarních měsících připravili velkou novinku - Herbář a atlas ptáků. Jedná se o tvůrčí lektorovaný program, který se bude odehrávat v divadelní zahradě. Nezapomněli jsme ani na kouzelné a veselé pohádky. A ani na představení pro dospívající školáky.

Vedle Vašich oblíbených souborů se žákům poprvé představí i pražský soubor Holektiv. Nakoukněte s ním pod záclonku baletního světa spojením fyzického tance, divadla a nového cirkusu. Také přijede naše oblíbené Listování. A mnoho dalších. Myslím, že se máme na co těšit.

Těšíme se na viděnou v divadle. 

Mgr. Lucie Otradovcová
dramaturgyně Divadla Oskara Nedbala Tábor


Milé paní učitelky a páni učitelé.

od ledna 2023 se s Vámi budu setkávat již jen při divadelních představeních. Chtěla bych Vám proto poděkovat za Vaši spolupráci při mém působení v obchodním oddělení. Zároveň Vám a Vašim žákům přeji mnoho příjemných zážitků a setkání při školních divadelních představeních.

Dana NovákováJednotlivá představení vybíráme s důrazem na jejich kvalitu a vzdělávací hodnotu a snažíme se, aby byla vhodným doplňkem výuky a současně obohacujícím zážitkem. Nabídku představení  zveřejňujeme vždy na konci srpna a začátkem ledna. 

Velice oceníme, když před plánovanou návštěvou divadla seznámíte své žáky s informacemi o představení, na které se chystají. Úvod do divadelní etikety naleznete níže - třeba pomůže studentům zorientovat se v této "společenské disciplíně" a umocní Vám i žákům  divadelní zážitek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Jak objednat školní představení 

Vyplňte prosím objednávku ONLINE 

Kontaktní email prosím vyplňte pečlivě.

Do poznámky uveďte například počet žáků se ZTP a  počet vozíků, požadujete-li platbu na dva doklady (např. MŠ a ZŠ zvlášť -  upřesněte počty pro jednotlivé doklady) a  jiná sdělení.

  • po odeslání online objednávky Vám bude doručeno na email potvrzení o jejím přijetí
  • o dostupnosti míst na zvolené představení budete informování emailem či telefonicky
  • místa jsou určena podle pořadí přijetí objednávek a podle věku dětí
  • hromadnou vstupenku  obdržíte emailem a vytisknete ji
  • fakturujeme podle skutečného počtu dětí v den představení
  • pedagogický dozor zdarma

UPOZORNĚNÍ
Potvrzení objednávky a hromadné vstupenky zasíláme pouze emailem.

Informace pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P
V souladu s Nařízením EU č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o GDPR ředitelka divadla rozhodla v souvislosti s návštěvou školních dopoledních představení u držitelů průkazek ZTP a ZTP/P, že jsou povinni tyto průkazky předložit k nahlédnutí inspektorce jeviště nebo účetní, které svým podpisem na hromadnou vstupenku potvrdí přesných počet návštěvníků s požadovanou slevou.


Kontakty

Mgr. Lucie Otradovcová
dramaturgie, objednávky, informace 

o představeních
+420 601 130 669

+420 384 971 642
skoly@divadlotabor.cz

Hana Kuchařová
ekonomické oddělení – fakturace
+420 384 971 641
ucetni@divadlotabor.cz


Soubor ke stažení