Bhútán - království štěstí
397. Barevný čtvrtek aneb Od Tábora až na konec světa
1/6/2023
čtvrtek 19.00
50 Kč

Představení proběhlo.

Skupina

mimo předplatné

malý sál

Ing. Lenka Horejsková, místostarostka města Tábor, nás pozve na cestu do tajemného království hřmícího draka ukrytého na východě Himalájí. Společně navštívíme hlavní město Thimbu a nejvýznamnější budhistické chrámy včetně legendárního Tygřího hnízda vystavěného na skále, seznámíme se s bhútánským národním zvířetem takinem a dozvíme se, jak se v posledních letech proměnil život v zemi, kde se měří „národní štěstí“.

Pořádáno ve spolupráci s městem Tábor a Blatským muzeem.r

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.