Dunaj
koncert
25/4/2023
úterý 19.00
290 Kč

Představení proběhlo.

Skupina

mimo předplatné

malý sál

Koncert kultovní brněnské kapely, která přichází po 26 letech s novým studiovým albem Dunaj Za vodou. Comebackové album obsahuje deset nových autorských písní, které kapela nahrála ve spolupráci s dvojicí producentů a instrumentalistů – Petrem Ostrouchovem a Aid Kidem. V souvislosti s vydáním nové desky přichází na pódia s novým programem, ve kterém představí nejen písně z tohoto alba, ale i osvědčené “dunajovky”.

Vladimír Václavek – kytara, baskytara, zpěv
Josef Ostřanský – kytara, zpěv
Pavel Koudelka – bicí, zpěvr

V období od dubna do konce roku 2023 bude uzavřen příjezd do centra města ze severní strany - v tomto období nebude průjezdná jordánská hráz. Řiďte se prosím oficiálními objízdnými trasami.
1) Pro příjezd k táborskému divadlu využívejte příjezd přes Budějovickou ulici.
2) Alternativní trasa příjezdu může vést od jihu ulicí Údolní, Bechyňskou a dále ulicí Na Parkánech. Počítejte s tím, že vzhledem k uzavírce důležitého silničního tahu se především v době dopravní špičky (15 - 17) mohou v centru města tvořit kolony.
Oficiální informace o objízdných trasách: https://taborcz.cz/dlouhodoba-uzavirka-hraze-jordanu-zacne-ve-stredu-12-dubna-2023-v-8-00-hodin/d-89883/p1=65695

Je zachována možnost parkování u plaveckého stadionu, pro pěší je hráz otevřena.