Tros Sketos - nový termín
20/4/2024
sobota 19.00
250 Kč

Představení proběhlo.

Skupina

mimo předplatné

malý sál

Režie

Tros Sketos

Hrají

Aleš Najbrt, František Skála, Jaroslav Róna, Ondřej Cihlář

Délka představení

100 minut

Tros Sketos je složeno z neobyčejných umělců, výtvarníků a také muzikantů. Vzniklo v roce 1986, debutovalo v Pražské pětce a stalo se součástí divadla Sklep. Na první pohled vypadají jako banda podivínů, ale v přestávce mezi vystoupeními probírají nejnovější trendy v umění. 

Nestává se často, aby se tito tři sketaři a jeden moderátor sešli na jednom místě. Tros Sketos navazují na ty nejlepší tradice českého sketu a stepu a především na Janu Koubkovou. Jejich kostýmy jsou stejně proměnlivé jako jejich nálada. Humor se mění v tragédii a naopak. Tros Sketos potkáte pouze na divadelní scéně, mimo ni používají občanská jména: Jaroslav Róna, Aleš Najbrt a František Skála. Moderátorem večera bude tentokrát úchvatný Ondřej Cihlář z divadla Vosto5. 


Přeložené představení, vstupenky zůstávají v platnosti.

Pokud Vám termín nevyhovuje, vstupenky Vám vrátíme. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte nejpozději do 10. dubna 2024 v pokladně divadla.
E-vstupenky zašlete nejpozději do 10. dubna 2024 na mail info@divadlotabor.cz společně s číslem účtu, na který Vám peníze vrátíme.
Děkujeme za pochopení.