Zahradní slavnost
Má touho! Má lásko! Má spáso!
14/6/2018
čtvrtek 19.00
200, 80 Kč

Představení proběhlo.

Skupina

mimo předplatné

velký sál

Vážení předplatitelé a přátelé divadla,
se smutkem v srdci Vám oznamujeme, že divadelní sezona se chýlí ke konci. Rádi bychom se s Vámi při té příležitosti rozloučili a poděkovali za Vaši věrnost a společnost. To Vy dáváte našemu divadlu smysl a naplňujete nás radostí! Rozloučíme se stylově novocirkusovým představením Funus a posléze na neformálním korzu v divadelním parku.  Přijďte se potkat a seznámit i s těmi, kteří tvoří naše divadlo.  Slavnostní zakončení divadelní sezony je ideální příležitostí.
Pobavíme Vás tanečním překvapením a s Vaší pomocí zasadíme v divadelním parku nový strom místo padesátileté douglasky, která nás letos opustila. Divadelní kavárna Vás obslouží v patře i v parku a atmosféru podbarví temné a vášnivé tango souboru Capella Brava.

19.00     Bratři v tricku Praha: FUNUS (velký sál)
Ochutnejte pohřební koktejl černé grotesky a poetických obrazů namíchaný pomocí cirkusových disciplín. Autorské představení Funus je posledním hřebíčkem do rakve za úspěšnou Plovárnou a vzniká opět ve spolupráci souboru Bratři v tricku s režisérkou Veronikou Poldauf Riedlbauchovou. A proto neváhejte, abyste nepřišli s křížkem po funuse!

20.00    Program v divadelním parku
přípitek s ředitelkou, sázení stromu, zátiší, Capella Brava – večer tanga, taneční překvapení 

Těšíme se na Vás.

Cena pro předplatitele 80 Kč, ostatní veřejnost 200 Kč.