Informace

Vážené paní učitelky a páni učitelé,

dovolte, abychom Vám popřáli vše nejlepší do nového školního roku. Velmi nás těší, že Vám můžeme téměř po roce představit nabídku školních představení pro 1. pololetí roku 2021/2022. Není sice v obvyklém rozsahu, ale i tak věříme, že si z ní pro své žáky vyberete. 

Premiéry se dočká naše novinka, edukační program Jak vzniklo divadlo. Jedná se o lektorovaný výlet do divadelní historie pro jeden třídní kolektiv a absolvovat jej lze během celého školního roku. Opět k nám zavítá úspěšný projekt scénického čtení Listování. Na jeviště děti pozve táborská pěvkyně Karolína Berková, která s Karlem Juráněm přichystala báječný hudební pořad. Nezapomněli jsme ani na klasické pohádky pro ty nejmenší a těšit se tak můžete třeba na pohádku Jája a Pája brněnského Divadla Radost nebo na vánoční Ovečku betlémskou v podání Studia Damúza. 

Studenty rádi uvidíme i na večerních představeních. Připomeňte jim prosím, že na všechna představení v předplatném mají 50% slevu. Nově připravujeme doprovodné programy k výstavám, které se u nás budou k vidění během následujících měsíců. Bude nám tedy potěšením, pokud se s Vámi a Vašimi žáky potkáme i ve výstavních prostorách DON Tábor. 

Těšíme se brzy na viděnou. 

Bc. Lucie Otradovcová

dramaturg Divadla Oskara Nedbala Tábor


Jednotlivá představení vybíráme s důrazem na jejich kvalitu a vzdělávací hodnotu a snažíme se, aby byla vhodným doplňkem výuky a současně obohacujícím zážitkem. Nabídku představení   zveřejňujeme vždy na konci srpna a  začátkem ledna. 

Velice oceníme, když před plánovanou návštěvou divadla seznámíte své žáky s informacemi o představení, na které se chystají. Úvod do divadelní etikety naleznete níže - třeba pomůže studentům zorientovat se v této "společenské disciplíně" a umocní Vám i žákům  divadelní zážitek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jak objednat školní představení 

Vyplňte prosím objednávku ONLINE 

Kontaktní email prosím vyplňte pečlivě.

Do poznámky uveďte například počet žáků se ZTP a  počet vozíků, požadujete-li platbu na dva doklady (např. MŠ a ZŠ zvlášť -  upřesněte počty pro jednotlivé doklady) a  jiná sdělení.

  • po odeslání online objednávky Vám bude doručeno na email potvrzení o jejím přijetí
  • o dostupnosti míst na zvolené představení budete informování emailem či telefonicky
  • místa jsou určena podle pořadí přijetí objednávek a podle věku dětí
  • hromadnou vstupenku  obdržíte emailem a vytisknete ji
  • fakturujeme podle skutečného počtu dětí v den představení
  • pedagogický dozor zdarma

UPOZORNĚNÍ
Potvrzení objednávky a hromadné vstupenky zasíláme pouze emailem.

Informace pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P
V souladu s Nařízením EU č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o GDPR ředitelka divadla rozhodla v souvislosti s návštěvou školních dopoledních představení u držitelů průkazek ZTP a ZTP/P, že jsou povinni tyto průkazky předložit k nahlédnutí inspektorce jeviště nebo účetní, které svým podpisem na hromadnou vstupenku potvrdí přesných počet návštěvníků s požadovanou slevou.


Kontakty

Dana Nováková
objednávky školních představení
 +420 384 971 642
 obchodni@divadlotabor.cz

Bc. Lucie Otradovcová
dramaturgie, informace o představeních
+420 601 130 669
dramaturgie@divadlotabor.cz

Hana Kuchařová
ekonomické oddělení – fakturace
+420 384 971 641
ucetni@divadlotabor.cz


Soubor ke stažení

r
více