Termín bude upřesněn.
Skupina
F
malý sál
Autor
Veronika Poldauf Riedlbauchová
Režie
Veronika Poldauf Riedlbauchová
Hrají
Adam Jarchovský, Václav Jelínek
Dva bezdomovci na ulici, dva pastýři na cestě do Betléma, dva Bratři v tricku v nové inscenaci! K tomu vytříbená žonglérská technika, humor a nadsázka, značná dávka absurdity i špetka vánoční nostalgie. Ke kouzlu Vánoc už schází jen popelnice, hromada tašek a… KAPR!
Představení plné radosti ze společně sdíleného okamžiku, elegantní techniky, vtipu i nápaditých momentů navodí dokonale magii Vánoc. A možná i z trochu jiné perspektivy.
Soubor Bratři v tricku navazuje na úspěšnou spolupráci s režisérkou Veronikou Poldauf Riedlbauchovou, během níž vytvořili oceňované inscenace Plovárna, Funus a Lov (všechny jste měli příležitost u nás v divadle vidět). Nyní společně vinšují štěstí, zdraví a požehnané Vánoce, kdy zázrak zrození umí proměnit beznaděj a samotu v naději a souznění.